Blog Yazıları

Özel Direksiyon Dersi mi Almak İstiyorsunuz ?

08 Kas 16
dvt
, , , ,
No Comments

Konya (Selçuklu, Meram, Karatay) bölgesinde, özel direksiyon dersi mi almak istiyorsunuz? Hayalinizdeki sürücü profilini oluşturmaya, güvenli bir şekilde araç kullanmaya hazır mısınız?  Her yaştan bay-bayan,  usta direksiyon hocalarımız gözetiminde, profesyonelce hazırlanmış teorik ve pratik sürüş dersi programlarıyla, sizlere direksiyon dersi hizmeti sunarak, güvenli ve bilinçli sürücüler yetiştiriyoruz.Nitelikli ve profesyonel sürüş eğitmenlerimiz eşliğinde,Konya da , özel direksiyon derslerini geniş bir yelpazede sizlere sunuyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun, haftalık sürüş dersleri, yoğun sürüş dersleri programları ile Konya genelinde özel direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz. Özel direksiyon dersleri , sertifikalı, pozitif ve güler yüzlü direksiyon hocalarımız tarafından bire bir hizmetle verilmektedir.

Nitelikli ve profesyonel sürüş eğitmenlerimiz eşliğinde,Konya da , özel direksiyon derslerini geniş bir yelpazede sizlere sunuyoruz.

Sizin ihtiyaçlarınıza uygun, haftalık sürüş dersleri, yoğun sürüş dersleri programları ile Konya genelinde özel direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz.

Özel direksiyon dersleri , sertifikalı,  pozitif ve güler yüzlü direksiyon hocalarımız tarafından bire bir hizmetle verilmektedir.

201005121806_traffic_sm

KONYA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Yorum Yaz